محل تبلیغات شما

سلام

سلام عشق اول و اخرم ، حالت خوبه عزیزم؟ شاید همین سوال هم دیگه مسخره باشه که میپرسم چون حالت رو میدونم خودم حالتو خراب کردم . میبینی عشقم روزامون همینجوری داره میاد و میگذره و من هر روز به این فکر میکنم که چرا به اینجا رسیدیم هیچ وقت هم به جواب نمیرسم ، کجا رفت اون عشق چی شد اون عشق پاک . من مقصرم همه جوره مقصرم اینجا مینویسم که ثبت بشه اونی که قدر تورو ندونست من بودم اما اما ای کاش ای کاش بیدارم میکردی از این غفلت ای کاش میومدی تا با هم بسازیم ای کاش دل میکندی از همه چی حتی از دل شکستنت هم میگذشتی‌ میومدی تو که میدونی قلبا عاشقتم میدونستی که این حس قوی رو جز تو به کسی دیگه ندارم بانو‌: ای کاش ای کاش میومدی الان فقط خاطره های قشنگمون برامون مونده میدونم هر روز داری اذیت میشی اگه یه روزی همه چی رو خاموش‌کنی بیخیالم بشی حق میدم بهت. 

من اشتباه کردم مسیرو درست رو اشتباه رفتم و رسیدم به اینجا اما تو راه بلد بودی تو میدونستی منو چجوری برگردونی ولی ولی این کارو نکردی به هر دلیلی ( دلت شکسته بود یا هرچی کاری ندارم)حرفم اینه میتونستی این لحظه های تلخ رو به لحظه های شیرین برگردونی این انتظارو ازت داشتم من زندگیم و عشقمو همه چیزم تو بودی :(

تا همیشه عاشقتم تا همیشه

ساعت ها و روزها و ماه ها و سالها میگذرند ...

خسته از این همه درد و رنج

تولدت مبارک عشق ابدی

کاش ,ای ,تو ,رو ,هم ,میومدی ,ای کاش ,همه چی ,کاش ای ,تا همیشه ,به اینجا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها